ID #1019

Darmowy certyfikat SSL do pakietu hostingowego

Klienci korzystający z pakietów hostingowych Hoste.pl mogą bezpłatnie korzystać z certyfikatu SSL typu Wildcard wykupionego na domenę *.hoste.pl. Tego typu certyfikat obejmuje wszystkie subdomeny w ramach domeny hoste.pl.

 

Dobrze wykorzystaj, czyli co nam daje certyfikat SSL?

 

Taki certyfikat można wykorzystać na kilka sposobów, dzięki czemu:

  • możemy oszczędzić na niepotrzebnym zakupie certyfikatu SSL, za który płaci się abonamentowo,
  • możemy podnieść poziom bezpieczeństwa usług, z których będziemy korzystać.

Skupmy się na przykładowym kliencie, który w procesie zamówienia pakietu hostingowego w Hoste.pl wybrał subdomenę kosmetyki.hoste.pl.  Dzięki temu może korzystać z darmowego certyfikatu SSL ( WildCard *.hoste.pl) a co za tym idzie:

 

Uruchomić stronę internetową (np. sklep internetowy) w wybranej subdomenie z działającym certyfikatem SSL. Nie będzie musiał dokonywać zakupu certyfikatu SSL na własną domenę, generując sobie dodatkowe koszta.

 

Tworzyć skrzynki pocztowe w wybranej subdomenie, jak i dodatkowo zakupionej własnej domenie np. kosmetyki.pl. A następnie korzystać z nich z użyciem bezpiecznych połączeń z użyciem certyfikatu SSL (czytaj więcej ...).

 

Wykorzystywać certyfikat SSL *.hoste.pl do innych usług/połączeń z serwerem w bezpieczny sposób.

 

 

Wraz z zakupem konta hostingowego w Hoste.pl, otrzymujesz darmowy certyfikat w naszej subdomenie. Teraz już wiesz, do czego służy i jak dobrze go wykorzystać. Bezpieczeństwo danych - po pierwsze!

 

 

Tagi: darmowy certyfikat, darmowy SSL, poczta z SSL

Podobne wpisy:

Nie możesz komentować tego wpisu