ID #1002

Jak będzie wyglądać adres strony oraz poczty użytkownika usług hostingowych?

Są dwie możliwości. Pierwsza z nich to hosting z własną domeną. Druga to subdomena w domenie hoste.pl. W zależności od tego, którą z nich wybierzemy, tak będzie wyglądać adres naszej strony www oraz poczty. 

 

Jeśli planujemy do pakietu hostingowego zarejestrować własną nazwę domenową (np. mojadomena.pl), zostanie ona podpięta do pakietu. Oznacza to, że pod zarejestrowana domeną będzie widoczna nasza strona www. Zatem będziemy mogli zakładać w niej również skrzynki pocztowe (np. biuro@mojadomena.pl, marketing@mojadomena.pl). Takie rozwiązanie jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem, wymaga jednak corocznego odnawiania zarówno usługi hostingowej jak i nazwy domenowej (są to dwie odrębne usługi abonamentowe).

 

Ważne: jeśli wybrałeś to rozwiązanie, skorzystaj z oferty Hoste.pl i zarejestruj do pakietu domenę na pierwszy rok GRATIS. Sprawdź, czy domena, której chcesz stać się właścicielem, jest wolna.

Podpowiadamy również, jak dodać domenę do serwera.

 

Dla klientów, którzy nie potrzebują własnej nazwy domenowej, proponujemy tańsze rozwiązanie, dzięki któremu corocznie płacimy jedynie za konto hostingowe. W ramach zakupionego pakietu hostingowego w Hoste.pl oferujemy darmową subdomenę w naszej domenie (np. mojadomena.hoste.pl). Dzięki temu własną stronę www można uruchomić pod adresem: np. www.mojadomena.hoste.pl oraz założyć skrzynki pocztowe: np. biuro@mojadomena.hoste.pl.

 

Ważne: jeśli wybrałeś to rozwiazanie: składając zamówienie na pakiet hostingowy w Hoste.pl, zwróć uwagę na pole Subdomena "na start". Wpisując w to pole wybraną nazwę, determinujesz adres Twojej strony www oraz pocztę www. Nazwa ta będzie zarówno loginem (do logowania się do usługi), jak i również będzie widniała w adresach Twojej poczty e-mail.

 

Zamówienie można złożyć po poniższym linkiem:

MÓJ WŁASNY SERWER WWW

 

 

Własna strona www - To Proste w Hoste!

 

Tagi: adres e-mail, adres strony, poczta e-mail

Podobne wpisy:

Nie możesz komentować tego wpisu